ГК ЛІГА ВЧЕТВЕРТЕ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У АКЦІЇ “ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ”

“Пробіг під каштанами” – це ще один символ об’єднання українців заради спільної благородної мети. Адже життя — це найцінніший скарб, заради якого ми маємо гуртуватися і боротися разом! Ми віримо, що наш внесок — це шанс врятувати не одне маленьке серце та долі багатьох українців, заради яких ми і «Будуємо країну мрії»!

Старт Пробігу та розважальна частина пройшли на Майдані Незалежності. За попередніми даними, у центрі столиці зібралися понад 18 тисяч учасників, а також рекордна кількість корпоративних команд – понад 500, серед яких була велика команда ГК ЛІГА. Нас в цьому році було в п’ять раз більше, ніж в минулому. Загальний благодійний внесок від Компаній, які входять до складу ГК ЛІГА, склав  – 29600 грн.

Цей захід – щорічний тімбілдінг Групи Компаній  ЛІГА, який розвиває командний дух, мотивує та згуртовує усі 13 компаній в єдине ціле. Більше 130 співробітників ГК ЛІГА подолали 5 000 метрів центральними вулицями Києва. Переможцем серед наших співробітників став керівник рекламної агенції ADLOVE, яка входить до складу медіа-холдіну Ligamedia – Олексій Коломієць, який подолав 5 км за 21:56 хв та першим прибіг до нашого шатру.

Основою нашого майбутнього ми бачимо, в першу чергу, здорову націю. Сяючі очі дітлахів та усміхнені обличчя дорослих — це наш стимул і мрія, що спонукає кожного співробітника і компанію ГК ЛІГА рухатись вперед.