ЮК “JUSCUTUM” ПЕРЕМОГЛИ В НОМІНАЦІЇ “ЮРИДИЧНА ФІРМА РОКУ ПО ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ”

За результатами «Legal Awards 2019» ЮК «Juscutum» визнана кращою Юридичною компанією щодо захисту бізнесу . Щорічна церемонія нагородження кращих юристів України організовується  вже 12 років газетою «Юридична практика». Юристи та юридичні фірми були названі в 45 номінаціях і перемогли тільки кращі з найкращих.

Це визнання – гордість і заслужена перемога всієї команди ЮК «Juscutum». За останні 10 років компанія представляла інтереси понад 1000 клієнтів, запровадила понад 350 обшуків. Команда ЮК «Juscutum» трансформувала зібраний досвід в систему, яка дає можливість в короткі терміни ліквідувати негативні наслідки кримінального переслідування, а саме: дати можливість вільно розпоряджатися основними і обіговими коштами після арешту, розблокувати банківські рахунки, нормалізувати бізнес процеси і роботу колективу компанії після обшуків, до і під час допитів.

ЮК «Juscutum» допомагає клієнтам слідувати їх бізнес інтересам в рамках чинного законодавства і позитивно впливає на баланс відносин бізнесу, держави і суспільства.