KETCHUP cтворив низку програм для SportLife

Компанія KETCHUP розпочала співпрацю з компанією SportLife та вже успішно реалізувала низку проектів, спрямованих на залучення нових клієнтів і підвищення лояльності.

За останні місяці запущено мотиваційну програму для менеджерів із продажу SportLife Reward. Близько 450 учасників можуть змагатися і отримувати винагороди та переваги за виконання пріоритетів із продажів і продовжень абонементів і послуг.

Ketchup розробляє і впроваджує для компанії SportLife аналітичний інструмент Sales Dashboard, що у реальному часі допомагатиме менеджменту швидко розуміти тренди і приймати рішення, що ґрунтуються на даних.

Серед інструментів, орієнтованих на кінцевого споживача, розроблено і запущено «у поле» промо-платформу Try&Buy для підтримки продажів компанії SportLife. Вона забезпечуватиме потік нових клієнтів через інструменти пробних візитів до клубів, «приведи друга», спортивних челленджів між клієнтами тощо.

Завдяки масштабній співпраці із компанією SportLife у серпні-жовтні KETCHUP значно покращив цінові пропозиції та умови роботи в напрямку рекламних SMS-розсилок, переходить на платформу розсилок нового покоління, а також вперше(!) починає працювати із масовими Viber-розсилками.