ФОРМУЄМО НОВУ КУЛЬТУРУ
БІЗНЕС ДІЯЛЬНОСТІ

У БОРИСЛАВІ ТРИВАЄ ЕКОЛОГІЧНИЙ МОНІТОРИНГ

22/09/2020

В рамках екологічного моніторингу у Бориславі розпочато польові роботи з відбору проб повітря, грунту, води для проведення аналізу в лаборторіях пысля підписання відповідної угоди між Бориславською міською радою, ПАТ «Укрнафта» та ТОВ «Ламор Юкрейн».

ДЕТАЛЬНІШЕ

МАКСИМ ГРЕКОВ СТАВ БІЗНЕС-ПАРТНЕРОМ АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ “JUSCUTUM”.

15/09/2020

15 вересня 2020  відбулось підписання договору про співпрацю, відповідно до якого Максим набув статусу бізнес-партнера компанії. Успішний адвокат, експерт з міжнародного структурування корпоративних і приватних активів Максим Греков приєднався до команди Juscutum рік тому.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНОВАЦІЙНА РОЗРОБКА ВІД ЛІГА:ЗАКОН – VERDICTUM PRO

15/09/2020

У вересні компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала оновлену систему для оцінки ймовірності перемоги в суді на основі аналізу позовної заяви за допомогою штучного інтелекту – Verdictum PRO. Verdictum PRO – це власна розробка компанії ЛІГА:ЗАКОН.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LAMOR UKRAINE ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ОПЕРАЦІЙ З ЕВАКУАЦІЇ ТАНКЕРА DELFI

11/09/2020

Спеціалісти Lamor Ukraine долучитися до проведення операцій з евакуації танкера Delfi, котрий сів на мілину поруч з одеським пляжем “Дельфін”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

АРТЕМ АФЯН УВІЙШОВ ДО НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

08/09/2020

Керуючий партнер Juscutum Артем Афян увійшов до нового складу Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України

ДЕТАЛЬНІШЕ

НПФ “ВЗАЄМОДОПОМОГА” ЗМІНЮЄ АДМІНІСТРАТОРА

15/09/2020

З 15 вересня ЛІГА ПЕНСІЯ є адміністратором Недержавного Пенсійного Фонду “Взаємодопомога”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

НА LIGA.NET ЗАПУСТИЛИ НОВИЙ РОЗДІЛ LIGA.LIFE

07/09/2020

Розділ створено, щоб зробити життя кожного з нас цікавішим, змістовнішим, а головне, здоровішим. Цей розділ не жіночий і не чоловічий. Він для тих, кому не байдуже здоров’я, хто цінує розвиток і цікавий відпочинок.

ДЕТАЛЬНІШЕ

В СТРУКТУРІ ГК ЛІГА НОВА КОМПАНІЯ – «СПЕКТР»

27/08/2020

В червні 2020 року у складі Групи Компаній «ЛІГА» нова компанія – «Охоронна компанія «СПЕКТР». До штату компанії «Спектр» увійшли спеціалісти, які мають багаторічний досвід роботи у правоохоронній сфері, сфері державної безпеки та фінансових розслідувань.

ДЕТАЛЬНІШЕ

НА LIGA.NET ВІДТЕПЕР МОЖНА ОФОРМИТИ ЕЛЕКТРОННИЙ ПОЛІС ОСЦПВ

25/08/2020

Відтепер на ‪LIGA.net можна оформити електронний поліс ОСЦПВ (“автоцивілку”). На сьогоднішній день це один з обов’язкових документів кожного водія.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН ПРЕДСТАВИЛА ОНОВЛЕННЯ РІШЕННЯ LIGA360

03/08/2020

Ключова зміна – новий інтерфейс і можливості модуля «Обговорення» екосистеми хмарних рішень LIGA360 дозволять навести лад в комунікаціях й інформаційних потоках, щоб сфокусуватися на головному.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA AD-FREE

22/07/2020

LIGA.net дала можливість своїм читачам позбавити себе нав’язливої реклами на сайті. Завдяки новій послузі Ad-Free читачі можуть відключити її та зручно читати новини не відволікаючись. Лише за 1 гривню перший місяць.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНТЕРВ’Ю БОРИСА ДАВИДЕНКО

20/07/2020

Цікаве інтерв’ю Головреда Liga.net (медіа холдінг Ligamedia) для Detector.media Бориса Давиденко розповів про читачів, конкурентів та кризу рекламної бізнес-моделі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНДЕКС ЛЕГКОСТІ РОБОТИ БУХГАЛТЕРІВ

17/07/2020

Третє Всеукраїнське дослідження “Індекс легкості роботи бухгалтерів” компанії ЛІГА:ЗАКОН проводилося з 16 червня – до 10 липня та охопило понад 1000 бухгалтерів з усієї України. Цього року під час опитування компанія ЛІГА:ЗАКОН особливу увагу приділила тому, як змінилась професія бухгалтера у нових «карантинних» реаліях – зарплати, умови роботи та захищеність професії.

ДЕТАЛЬНІШЕ

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОСКАР ДО ДНЯ БУХГАЛТЕРА ТА АУДИТОРА

17/07/2020

16 липня в День бухгалтера компанія ЛІГА:ЗАКОН оголосила переможців Національної премії “Вибір бухгалтера – 2020”. Зважаючи на реалії цього року, оголошення переможців відбулося онлайн.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ LEGAL PRIME 2020

13/07/2020

10 липня компанія ЛІГА:ЗАКОН оголосила найкращих авторів і компаній-партнерів видання ЮРИСТ&ЗАКОН. Церемонія нагородження LEGAL PRIME 2020 відбулась у неформальному онлайн-форматі в межах LIGA ONLINE BAR.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПАРТНЕРСТВО ГК ЛІГА ТА ФОНДУ РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА

19/06/2020

19 червня співробітники Групи Компаній “ЛІГА” висадили насіння соняшника в сквері біля БЦ ЛІГА та приєдналися до марафону відповідальності від наших друзів та партнерів – Фонду Родини Богдана Гаврилишина.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.NET ЗАПУСТИЛИ ПРОЕКТ ЛІГА.ПРОМОКОДИ.

18/06/2020

На ‪LIGA.net запущено проект, що пропонує найвигідніші пропозиції та унікальні знижки на покупки у світових та українських інтернет-магазинах – ЛІГА.Промокоди. Проект пропонує знижки у 30-ти інтернет-магазинах з економією до 70%.​

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЕФЕКТИВНЕ ПАРТНЕРСТВО. У БОРИСЛАВІ ПРОВЕДУТЬ КОМПЛЕКСНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ МОНІТОРИНГ

12/06/2020

Борислав підписав договір із ТОВ «Ламор Юкрейн» та ПАТ «Укрнафта», відповідно до якого на території Борислава буде проведено комплексний екологічний моніторинг з метою оцінки наслідків довготривалого нафтовидобутку для навколишнього середовища та населення.

ДЕТАЛЬНІШЕ

PATENTBOT ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НА КОНКУРСІ PRODUCT HUNT

11/06/2020

PatentBot, бот для реєстрації торгових марок від Juscutum, представлений на всесвітньо відомому Product Hunt. Голосуйте та підтримуйте PatentBot на офіційному сайті Product Hunt. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПАРТНЕРСТВО МБФ «LET’S HELP» ТА MONOBANK

04/06/2020

Відтепер допомагати дідусям та бабусям буде ще легше завдяки партнерству Фонду із Monobank. Заходьте у додаток monobank у смартфоні, знаходьте розділ «Інші платежі», «Благодійність», знаходьте «Lets Help» та допомагайте.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН У ТОП-5 НАЙКРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ В IT

29/05/2020

Портал GRC назвав кращих роботодавців України у дослідженні «Рейтинг роботодавців України».  Компанія ЛІГА:ЗАКОН увійшла в ТОП-5 найкращих роботодавців у сфері IT. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

МБФ «LET’S HELP» СТАВ ПАРТНЕРОМ L’ORÉAL УКРАЇНА

29/05/2020

«Let’s help» став партнером L’Oréal Україна  у рамках глобального Плану солідарності, який L‘Oréal реалізовує на підтримку боротьби з COVID-19. Фонд вже відправив 2490 одиниць дезінфікуючих гелів до геріатричних пансіонатів.   

ДЕТАЛЬНІШЕ

ШІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ЛІГА.MONEY

28/05/2020

Перші шість банків підписали договори про приєднання до платформи ЛІГА.Money – унікального, безоплатного для споживачів онлайн-сервісу, який дозволяє порівнювати кредитні пропозиції від українських банків. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПАРТНЕРСТВО PATENTBOT ТА ПРИВАТ БАНКУ

27/05/2020

PatentBot (бот для реєстрації торгових марок від Juscutum) разом з ПриватБанком створив програму розстрочки оплати офіційних платежів. Відтепер, завдяки цьому партнерству, кожен охочий може зареєструвати свою торгову марку та оплачувати її від 2-х до 12-ти місяців. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

КРУГЛИЙ СТІЛ «ДЕ ГРОШІ АГРАРІЇВ?»  

27/05/2020

ЛІГА:ЗАКОН провели онлайн круглий стіл «Де гроші аграріїв?» і запустили комплексне рішення для компаній агросектору. Компанія розробила інструмент для бізнесу, який допомагає відстежувати зовнішні ризики і приймати сильні рішення для втримання лідерських позицій. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

JUSCUTUM СТАВ УЧАСНИКОМ ЧЕЛЕНДЖУ FINANCIAL TIMES INNOVATIVE LAWYERS

27/05/2020

Всесвітній хакатон проходив онлайн 4 тижні, а проблеми, які необхідно вирішити, формували найбільші організації світу, міжнародні банки і всесвітні юридичні фірми. Спільно з ІТ-компанією Span колеги з Juscutum модернізували свій продукт Legal Alarm Covid-19 під задачі челенджу.  

ДЕТАЛЬНІШЕ

НОВЕ ПАРТНЕРСТВО JUSCUTUM

26/05/2020

Експертизу Juscutum посилює новий бізнес-партнер Марина Томаш, яка очолить податкову практику компанії. 14-річний практичний досвід Марини у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку визначив її ключову спеціалізацію: комплексний податковий аудит, податкове планування та виявлення податкових ризиків, регулювання КІК і податків на виведений капітал.

ДЕТАЛЬНІШЕ

JUSCUTUM УВІЙШОВ В ТОП-5 У СФЕРІ WHITE COLLAR CRIME

10/05/2020

Legal Award пройдено і Juscutum увійшов в рейтинг п`яти найкращих юридичних фірм України у сфері White Collar Crime за версією Юридичної практики.  

ДЕТАЛЬНІШЕ

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ПОДЯКУЙ ВЕТЕРАНУ НА ВІДСТАНІ»

08/05/2020

МБФ «Let’s help» разом із Укрпоштою з нагоди 75-ї річниці перемоги у Другій Світовій Війні провели Всеукраїнську акцію «Подякуй ветерану на відстані» та привітали понад 12 000 ветеранів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СONTR AGENT РОЗКРИВАЄ ПУБЛІЧНІ ЗВ’ЯЗКИ

06/05/2020

У сервісі CONTR AGENT від компанії ЛІГА:ЗАКОН оновлено розділ «Зв’язки з публічними персонами». Тепер користувачі сервісу можуть простежити бізнес-зв’язки кожної української компанії з публічними особами. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗНАЙОМСТВО З РЕДАКЦІЄЮ ПОЛІТИЧНИХ НОВИН І ТЕКСТІВ LIGA.NET

29/04/2020

Коли ЛІГА тільки почала свій шлях і у витоків стояло лише 5, потім 20, і 50 людей – усі були знайомі не тільки один з одним, а й з родинами. Сьогодні нас багато, тож давайте знайомитись. Почнемо з суспільно-політичної редакції Liga.net.  

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНТЕРВ’Ю ІРИНИ ХОЛОД ДЛЯ ЛІГА.БІЗНЕС

28/04/2020

Ірина Холод, маркетинг-директор ЛІГА:ЗАКОН, розповіла як бізнес в Україні адаптується до кризових умов, і чому швидке прийняття рішень і робота з брендом – єдиний шанс вижити. Ексклюзивно для ЛІГА.Бізнес: дані дослідження від ЛІГА:ЗАКОН, аргументовані висновки та ТОП-5 практик, які допоможуть бізнесу пережити кризу. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОЛЬГА ТАРАНОВА РОЗПОВІЛА ПРО СИНЕРГІЮ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ЛІГА :ЗАКОН

15/04/2020

У квітні ЛІГА:ЗАКОН випустила на ринок комплексне антикризове рішення для бізнесу - онлайн-систему LIGA360. Ольга Таранова, Product Director LIGA360, розповіла про роботу команди в кризу і які завдання вирішує цей сервіс.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНТЕРВ’Ю БОРИСА ДАВИДЕНКО: LIGA.NET РЕКОМЕНДУЄ

02/02/2020

«Відеотека» дізналась у головного редактора Liga.net Бориса Давиденка, чому вони почали знімати ролики для онлайн-платформ, як працюють з імейл-розсилками, коли запустять передплату на матеріали та які проєкти мають іще у планах. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

БЛАГОДІЙНИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН #РАЗОМВДОМА

15/04/2020

15 квітня з нагоди 5-річного ювілею МБФ Let’s help відбувся благодійний 10-годинний онлайн-марафон #РазомВдома, який об’єднав понад 30 українських топ-артистів які допомогли зібрати кошти для допомоги в боротьбі з COVID-19.

ДЕТАЛЬНІШЕ

КОМПАНІЯ ЛІГА:ЗАКОН РОЗРОБИЛА АНТИКРИЗОВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

07/04/2020

Українська продуктова IT-компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала LIGA360 – екосистему хмарних рішень для для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЯК БІЗНЕСУ ПРАЦЮЄТЬСЯ НА КАРАНТИНІ. ДОСВІД ГК ЛІГА

30/03/2020

Журналісти liga.net опитали представників компаній з різних напрямків, які входять до Групи Компаній “ЛІГА”: медіахолдинг Ligamedia, ЮК Юскутум, міжнародну маркетингову компанію Ketchup Loyalty Marketing та ЛІГА: ЗАКОН.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.NET ЗАПУСТИЛИ ПРОГРАМУ DONATION

27/03/2020

Відомий діловий новинний сайт LIGA.net оголосив про запуск системи Donation. Ми підтримуємо колег і закликаємо український бізнес також долучитися до підтримки українських журналістів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СПЕЦПРОЕКТ ГК ЛІГА ТА ЦЕНТР КСВ

26/03/2020

Центр «Розвиток КСВ» спільно ГК ЛІГА представляють 10 найбільш значущих ініціатив українських компаній у 2019-му році, які, сподіваємося, надихнуть українських бізнесменів започатковувати свої проекти, що змінюють країну.

ДЕТАЛЬНІШЕ

КОЛОНКА ДМИТРА БОНДАРЕНКО

25/03/2020

Дмитро Бондаренко поділився у своїй колонці тим, що у компаніях ГК ЛІГА зосередилися на головному – зберегти всі основні процеси, партнерів, здоров’я людей, стійкість бізнесу і його можливость до швидкого відновлення після кризи для збереження робочих місць.

ДЕТАЛЬНІШЕ

АРТЕМА АФЯНА ПРИЗНАЧИЛИ РАДНИКОМ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

19/03/2020

Керуючий партнер Juscutum Артем Афян став позаштатним радником прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль. Артем Афян консультуватиме прем’єра з питань цифрової економіки, які стосуються, в основному, віртуальних активів, як то криптовалюта.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

15/03/2020

Як бізнес бореться з коронавірусом. Історії та кейси. У ГК ЛІГА проводять дезінфекцію парою, знезараження повітря за допомогою спеціальних кварцових ламп, виміряють температуру.

ДЕТАЛЬНІШЕ

КОЛОНКА ДМИТРА БОНДАРЕНКО

13/03/2020

Генеральний директор ГК ЛІГА Дмитро Бондаренко ділиться кількома рекомендаціями, ефективність яких перевірена власним досвідом вже майже тридцятирічної Групи Компаній “ЛІГА”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

АННА САКОВЕЦЬ ПЕРЕЙШЛА ІЗ УК ЛІГА ДО КОМПАНІЇ ЛІГА:ЗАКОН

12/03/2020

З березня 2020 року Директором з управління персоналом та організаційного розвитку Компанії ЛІГА:ЗАКОН призначена Анна Саковець, яка раніше обіймала аналогічну посаду в Управляючій Компанії ЛІГА, – повідомляє пресслужба компанії ЛІГА:ЗАКОН.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОЛЬГА БОНДАРЕНКО СТАЛА УЧАСНИКОМ ПРОЕКТУ “ЛЮДИ ІДЕЙ” ВІД 1+1 MEDIA

11/03/2020

В інтерв’ю Ольга розповіла про створення гідних умов життя в геріатричних закладах,  встановлення індивідуальних кнопок виклику та розробку типового державного положення про функціонування спеціальних закладів для людей старшого віку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПРОЕКТ #ПОДАРУЙКРАСУ ВІД МБФ LET’S HELP

08/03/2020

МБФ Let’s help запустив Всеукраїнський проект глобальних змін геріатричних пансіонатів. #ПОДАРУЙКРАСУ – перший проект в Україні, який покликаний поліпшити ментальне здоров’я та надати необхідну турботу і підтримку самотнім людям літнього віку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТАРТАПИ КОМПАНІЙ ГК ЛІГА У ТОП-50 ТЕХНОСТАРТАПІВ 2019 РОКУ

04/03/2020

Одразу 2 проекти компаній ГК ЛІГА увійшли в ТОП-10 найперспективніших українських стартапів по версії MC TODAY. Telegram-бот “ReporTax” – бот-бухгалтер для ФОП від ЛІГА:ЗАКОН і Juscutum та Бот для реєстрації торгових марок “PatentBot” від Juscutum.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН ТА THOMSON REUTERS UKRAINE ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ

28/02/2020

Українська продуктова ІТ-компанія ЛІГА:ЗАКОН та міжнародна медіакомпанія Thomson Reuters Ukraine підписали договір про співпрацю. Партнерство дозволить розширити продуктову лінійку компанії для наявних та майбутніх клієнтів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

УКРАЇНСЬКІ НЕДЕРЖАВНІ ПЕНСІЙНІ ФОНДИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ У АСОЦІАЦІЮ

05/02/2020

Компанія Ліга Пенсія, яка входить до складу ГК ЛІГА, стала одним із засновників Всеукраїнської Асоціації НПФ. Асоціація розпочала свою діяльність для побудови та розвитку надійної системи накопичувального пенсійного забезпечення в Україні.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA:ZAKON AWARDS 2019

16/12/2019

Відбулася церемонія нагородження переможців рейтингу юридичних фірм від компанії ЛІГА:ЗАКОН. 13 грудня в готелі Hilton перші переможці рейтингу юридичних фірм LIGA:ZAKON AWARDS 2019 отримали свої нагороди.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНТЕРВ‎’Ю АРТЕМА АФЯНА

24/01/20

Олексій Кравченко відвідав юридичну фірми Juscutum та поспілкувався з керуючим партнером компанії Артемом Афян. Довгоочікувана зустріч виявилася дуже плідною, в чому ви можете переконатися самі, подивившись черговий випуск Legal Talks.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНТЕРВ’Ю ОЛЬГИ БОНДАРЕНКО ДЛЯ CHANCE FOR TRAVELLER

23/01/20

Ольга Бондаренко, директорка МБФ «Let's help», розповіла запрошеному редактору зимового випуску Chance for traveller Маші Єфросиніної, як вона розуміє значення фрази «робити добро», і чому це стало частиною її життя.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДМИТРО БОНДАРЕНКО В ТОП-5 НАЙБІЛЬШ НАДИХАЮЧИХ ПІДПРИЄМЦІВ КРАЇНИ

15/01/20

Редакція MC.today оголосила результати щорічного рейтингу - «Підприємці року. Генеральний директор ГК ЛІГА Дмитро Бондаренко увійшов у ТОП-5 найбільш успішних підприємців країни.

ДЕТАЛЬНІШЕ

JUSCUTUM – У ТОП-30 НАЙСИЛЬНІШИХ

23/12/19

ЮК «Juscutum» у щорічному рейтингу “ТОП-50 накращих юридичних фірм України” від видання Юридическая практика. Juscutum увійшла в ТОП-10 у направленні “Безпека бізнесу” та очолила рейтинг практик “ІT-технології”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

НАФТОГАЗ ГОТУЄ СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ З ФІНСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ LAMOR

09/12/19

НАК «Нафтогаз України» і фінська компанія Lamor планують у 2020 році запустити пілотний проєкт з переробки бурового шламу, спрямований на мінімізацію шкідливого впливу на навколишнє середовище під час видобутку газу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНТЕРВ‎’Ю АРТЕМА АФЯН ДЛЯ СПЕЦВИПУСКУ ЮРИДИЧНОЇ ПРАКТИКИ

04/12/19

Керуючий партнер Juscutum Артем Афян розповів в ексклюзивному інтерв’ю для спецвипуску від Юридическая практика "Топ-50 юридичних фірм року 2019" про вплив технологій на Юридичний ринок.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.NET ВИЗНАНО «КРАЩИМ МЕДІА ПРО БІЗНЕСУ ТА ЕКОНОМІКУ»

19/12/19

17 грудня Спілка українських підприємців провела церемонію «Премія СУП 2019» – незалежної премії українських підприємців. У номінації «Краще медіа про бізнесу та економіку» беззаперечну перемогу здобув портал LIGA.net.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА ПЕРЕМОГЛА В НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ КЕЙСІВ З КСВ

19/12/19

17 грудня відбулась церомонія нагородження Х Національного конкурсу кейсів з КСВ. ГК ЛІГА отримала нагороду у найголовнішій номінації “Бізнес, що змінює країну”!

ДЕТАЛЬНІШЕ

“LET’S HELP” ЗНЯВ ЗВОРУШЛИВЕ СОЦІАЛЬНЕ ВІДЕО

26/11/2019

Міжнародний Благодійний фонд Let's Help, який входить до ГК ЛІГА, зняв соціальний ролик, покликаний нагадати про літніх людей, що живуть в геріатричних пансіонатах і потребують підтримки та уваги.

ДЕТАЛЬНІШЕ

HR-бренд Україна 2019: соціальний кейс ГК ЛІГА визнаний кращим

13/12/2019

12 грудня відбулася головна подія HR-галузі - IX підсумкова кейс-конференція та церемонія нагородження Премії HR-бренд Україна 2019. Кейс ГК ЛІГА «Від корпоративного волонтерства до Всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya визнали найкращим соціальним проектом року.

ДЕТАЛЬНІШЕ

10-РІЧЧЯ FBN UKRAINE ТА КОНКУРС FAMILY BUSINESS AWARDS 2019

13/11/2019

У 2019 році Асоціація власників сімейних компаній України («FBN Україна») ініціювала проведення конкурсу Family Business Awards of the year, щоб виявити і нагородити найкращий сімейний бізнес року та сприяти популяризації цінностей сімейного бізнесу. Подію підтримали компанії «Делойт» в Україні та IdeasFirst.                             […]

ДЕТАЛЬНІШЕ

9 ПОРАД ПРО ТЕ, ЯК ПЕРЕДАТИ СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС НАСТУПНОМУ ПОКОЛІННЮ

29/10/2019

Більшість власників хотіли б, щоб їх справа перейшла до наступного покоління, однак, згідно зі статистикою FFI, 70% сімейних компаній не доживають до другого покоління, а 90% – не доходять до третього.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНТЕРВ’Ю АРТЕМА АФЯНА

25/11/19

Ексклюзивне інтерв'ю Артема Афяна, керуючого партнера ЮК "Юскутум", про зміни, що відбулись в Juscutum в 2019 році

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ ЦЕНТРУ «РОЗВИТОК КСВ»: ПІДСУМКИ, ПЛАНИ І ПЕРСПЕКТИВИ

21/11/19

19 листопада - в прес-центрі Бізнес-Центру “ЛІГА” відбулася квартальна зустріч членів Центру “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”. ГК ЛІГА приєдналася до Членів Центру, щоб впроваджувати принципи сталого ведення бізнесу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

РЕЦЕПТИ ЛІДЕРСТВА ВІД ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ

21/11/19

8-9 листопада відбувся Київський міжнародний економічний форум. LIGA.net опублікував рецепти лідерства від запрошених бізнесменів і топ-менеджерів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА ПЕРШИХ:СКІЛЬКИ КОШТУЄ РЕПУТАЦІЯ

12/11/19

З нагоди 28-ми річчя ГК ЛІГА журналісти LIGA.net поговорили із засновниками та партнерами ГК ЛІГА, а також із власниками і головними виконавчими директорами найбільших українських компаній.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДМИТРО БОНДАРЕНКО: БІЛЬШІСТЬ МЕДІА В УКРАЇНІ – ЦЕ НЕ БІЗНЕС

11/11/19

Довіра до медіа виходить за рамки редакції, це – довіра до всієї компанії і до її власників. Таку думку озвучив генеральний директор ГК ЛІГА, CEO Ligamedia Дмитро Бондаренко на 8-му Employer Leadership Summit.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА ЗАПУСКАЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ВІД КОМПАНІЇ ЛІГА ПЕНСІЯ

04/11/19

ГК ЛІГА з листопада запустила роботу недержавного пенсійного фонду «Взаємодопомога», який буде представлений на ринку компанією «Ліга Пенсія».

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН ОРГАНІЗУВАЛА ФОРУМ “БІЗНЕС БЕЗ ПАПЕРУ”

27/10/19

25 жовтня на Форумі “Бізнес без паперу”, співорганізаторами якого є Компанія ЛІГА:ЗАКОН, представники бізнесу та держави говорили про те, як пришвидшити процес діджиталізації в країні й безболісно впровадити необхідні зміни.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПОРАДИ «ДИРИГЕНТІВ ЗМІН»

26/10/19

У Києві відбувся VI форум “Диригенти змін”. Його основною темою стало довіру в бізнесі. LIGA.net публікує рецепти довіри в бізнесі від українських бізнесменів і топ-менеджерів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

USAID FST І ЛІГА.NET ЗАПУСКАЮТЬ ПЛАТФОРМУ ЛІГА.MONEY

24/10/19

Проект USAID «Трансформація фінансового сектора» повідомив про підписання договору з ІА ЛігаБізнесІнформ про розробку, забезпеченні функціонування та просуванні платформи порівняння ЛІГА.Money. Презентація відбулася в БЦ “ЛІГА”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SEMANTRUM РОЗРОБИВ TELEGRAM-BOT ДЛЯ ПОШУКУ РЕЗЮМЕ

21/10/19

Компанія Semantrum випустила безкоштовний Telegram-bot для пошуку резюме на основних порталах роботодавців України – work.ua, rabota.ua, hh.ua, djinni.co, jobs.ua.

ДЕТАЛЬНІШЕ

«АДВОКАТ РОКУ — 2019»: КРАЩИХ ЮРИСТІВ ОБРАНО

19/10/19

Напередодні Дня юриста відбулася урочиста церемонія нагородження Конкурсу «Адвокат Року — 2019». Генеральним інноваційним партнером стала «ЛІГА:ЗАКОН», а Артем Афян та Станіслава Борис стали кращими у своїх номінаціях.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.NET СТАЛА ОДНИМ З НАЙПРОЗОРІШИХ МЕДІА В УКРАЇНІ – ІМІ

18/10/19

За даними Інституту масової інформаці, тільки 28% загальноукраїнських інформаційних сайтів демонструють відкритість за трьома критеріями: наявність на сайті контактних даних, інформації про головного редактора і власника видання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

CONTR AGENT ВІД ЛІГА:ЗАКОН: БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО БІЗНЕС-МОНІТОРИНГУ

16/10/19

З 16 жовтня CONTR AGENT надав українцям можливість безкоштовного моніторингу 10 компаній або ФОП для передчасного попередження про можливі зміни в їх бізнесі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН ЗАПУСКАЄ СВОЮ НЕЗАЛЕЖНУ ЮРИДИЧНУ ПРЕМІЮ

11/10/19

Компанія ЛІГА:ЗАКОН запускає незалежний професійний Всеукраїнський Рейтинг ринку юридичних послуг, включаючи legal infrastructure – LIGA ZAKON AWARDS 2019.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LET’S HELP ВЛАШТУВАЛИ ТАНЦІ ДЛЯ БАБУСЬ ТА ДІДУСІВ У МАРІЇНСЬКОМУ ПАРКУ

02/10/19

У Міжнародний день літніх людей у Маріїнському парку МБФ Let’s help влаштували неймовірне танцювальне та музичне свято для бабусів та дідусів. Це була справжня дискотека, куди потанцювати прийшли ті, кому далеко за 60.

ДЕТАЛЬНІШЕ

МБФ “LET’S HELP” ПРОВІВ КРУГЛИЙ СТІЛ ПО ПРОГРАМІ “ГІДНА СТАРІСТЬ”

10/10/19

На круглому столі, що проходив в прес-центрі БЦ ЛІГА, засновниця МБФ «Let’s help” Ольга Бондаренко презентувала результати діяльності програми “Гідна старість” за останні 6 місяців.

ДЕТАЛЬНІШЕ

AROMA KAVA ВІДКРИЛА ЗАКЛАД У НОВОМУ ФОРМАТІ

30/09/19

Мережа кав’ярень AROMA KAVA, яка входить до складу Групи Компаній “ЛІГА”, відкрила заклад нового формату – SPECIAL AROMA KAVA на Майдані Незалежності.

ДЕТАЛЬНІШЕ

КОМПАНІЯ ADA УКЛАЛА ДОГОВІР ІЗ GLOVO

26/09/19

Компанія ADA буде постачальником відеоконтенту для Glovo в регіонах EMEA та LATAM. Це сталося після успішної та продуктивної співпраці з українською філією Glovo.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА ВИПУСТИЛА СВОЇ СТІКЕРПАКИ ДЛЯ TELEGRAM

12/09/2019

Група компаній «ЛІГА» выдтепер має свої набори стікерів для робочих чатів Telegram. Їх розробили спеціально для офісних працівників і PR-фахівців. У компанії говорять, що намагалися зібрати всю біль будніх у цих людей.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СПЕЦПРОЕКТ LIGA.NET

02/09/2019

До дня підприємця на LIGA.net вийшов Спецпроект за підтримки Групи Компаній «ЛІГА»: 155 найважливіших подій українського бізнесу за 28 років і історії трьох бізнес-династій незалежної України.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА ПОСИЛИЛА КОМАНДУ НОВОГО КАБМІНУ

13/09/2019

Ключові співробітники з Групи Компаній «ЛІГА» увійшли в команду нового КМУ. Ольга Бондаренко стала радником міністра соціальної політики України Юлії Соколовської, а Володимир Рудніченко – радником міністра юстиції Дениса малюська. ​

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПІДСУМКИ «УКРАЇНСЬКОГО ДАВОСА»: БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО НА UKRAINIAN ID

12\06\2019

Світові експерти представили бачення майбутнього України на Ukrainian ID. На Форум були запрошені більше ніж 300 лідерів думки, політиків, дипломатів та суспільних діячів. Серед запрошений гостей був гендиректор ГК ЛІГА – Дмитро Бондаренко. Експерти зазначають: «Майбутнє людства врятує тільки Революція цінностей».

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЮК “JUSCUTUM” ПЕРЕМОГЛИ В НОМІНАЦІЇ “ЮРИДИЧНА ФІРМА РОКУ ПО ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ”

08\06\2019

За результатами «Legal Awards 2019» ЮК «Juscutum» визнана кращою Юридичною компанією щодо захисту бізнесу .

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА ВЧЕТВЕРТЕ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У АКЦІЇ “ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ”

27\05\2019

У день святкування Дня Києва, відбувся наймасштабніший спортивно-благодійний захід України – «Пробіг під каштанами». Більше 130 співробітників ГК ЛІГА подолали 5 000 метрів пробігу центральними вулицями Києва.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – БІЛЬШЕ 1000 СПІВРОБІТНИКІВ ГК ЛІГА ОДЯГЛИ ВИШИВАНКИ

16\05\2019

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Мільйони українців по всьому світу об’єднуються в єдиній ідеї та показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код. У цей день варто пам’ятати свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. За традицією, ГК ЛІГА в цей день запрошує всіх охочих приходити на роботу […]

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА ІНВЕСТУВАЛА У ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР “КИЇВЕКСПОПЛАЗА”

11\05\2019

Група Компаній "ЛІГА" стала інвестором першого в Україні інноваційного комплексу з розширеними можливостями експонування – виставкового центру "КиївЕкспоПлаза".

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН ТА JUSCUTUM ОГОЛОСИЛИ ПРО ЗАПУСК ПЕРШОГО В УКРАЇНІ ЧАТ-БОТА REPORTAX

06\05\2019

Reportax – перший в Україні чат-бот, який допомагає підприємцям з податками.

ДЕТАЛЬНІШЕ

МБФ ЗАЙНЯВ ІІІ МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНІСТЬ”

17\04\2019

Міжнародний благодійний фонд Let's help отримав нову нагороду, яку вручала перша леді України Марина Порошенко. Команда черговий раз довела наскільки важливою сьогодні є благодійна справа.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СЕРГІЙ БОНДАРЕНКО: “СКОРО МИ ОПИНИМОСЯ В НОВІЙ РЕАЛЬНОСТІ”

15\04\2019

Інтерв'ю з президентом Групи Компаній ЛІГА та засновником Semantrum про те, як штучний інтелект змінить наше життя, коли з'являться цифрові копії нас самих.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК “ЛІГА” ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ IMPULSE

29\03\2019

19 і 20 березня 2019 року в Києві відбулася масштабна Ярмарка вакансій "Impulse". На Ярмарку було представлено близько 60 компаній різних бізнес-галузей. Серед них - ГК «ЛІГА», а головним партнером Ярмарку стала AROMA KAVA.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.NET ЗАПУСТИВ ПРОЕКТ ІЗ МБФ «LET’S HELP»

13\02\2019

Тепер тексти на LIGA.net в рубриці "Думки" допоможуть не тільки мільйонам українців розібратися, що відбувається в країні, але ще і нададуть тисячам співгромадянам відчутну допомогу. Сім'я Бондаренко погодилася проспонсорувати проект "Не порожні слова", де кожен лайк-шер-коментар буде конвертований в 1 гривню. Ці гроші будуть перераховані благодійному фонду Let's help.

ДЕТАЛЬНІШЕ

НИЗКА УКРАЇНСЬКИХ ЗМІ ТА ГО ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО ОБ’ЄКТИВНЕ ВИСВІТЛЕННЯ ВИБОРІВ

05\02\2019

Низка ЗМІ в Україні та медійних громадських організацій підписали меморандум про створення руху "Медіа за усвідомлений вибір", який, зокрема, передбачає об'єктивне висвітлення президентських і парламентських виборів у країні. Серед заявлених учасників і підписантів меморандуму і гендиректор Ligamedia Дмитро Бондаренко.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СПІВАЄ “ЛІСАПЕДНИЙ БАТАЛЬЙОН” ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ КИЄВА

03\02\2019

В рамках програми "Гідна старість", відбувся великий благодійний концерт для пенсіонерів Києва та людей літнього віку. Організаторами концерту виступили МБФ “Let’s Help”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

«HEADHUNTER УКРАЇНА» НАЗВАВ ЛІГА:ЗАКОН ОДНИМ З КРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ IT ГАЛУЗІ

25\02\2019

Організатори «Рейтингу роботодавців України» під час трьох хвиль опитування вивчали думку респондентів, аби визначити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.NET ПЛАНУЄ ЗРОБИТИ СВІЙ КОНТЕНТ ПЛАТНИМ

20\01\2019

У своїй колонці гендиректор ГК ЛІГА та CEO Ligamedia Дмитро Бондаренко окреслив основні напрямки розвитку видання Liga.net. Компанія має намір однією з перших провести масштабні перетворення для введення PayWall.

ДЕТАЛЬНІШЕ

БОРИС ДАВИДЕНКО ОЧОЛИВ РЕДАКЦІЮ LIGA.NET

29\12\2018

Борис Давиденко, колишній головний редактор VoxUkraine, став новим головним редактором порталу LIGA.net. Раніше, посаду головного редактора LIGA.net займав Олег Іванцов, який протягом 7,5 років створював краще ділове медіа в Україні.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ФОНД ДОРОЖЧЕ ГРОШЕЙ

10\12\2018

Інтерв'ю Ольги Бондаренко з фонду «Let's help!» про те, як не шкодувати себе, боротися з пожирачами часу і любити «волонтерчиків»

ДЕТАЛЬНІШЕ