ФОРМУЄМО НОВУ КУЛЬТУРУ БІЗНЕС ДІЯЛЬНОСТІ

Інтерв‎’ю Артема Афяна для Академия консалтингового бизнеса

24/01/20

Олексій Кравченко відвідав юридичну фірми Juscutum та поспілкувався з керуючим партнером компанії Артемом Афян. Довгоочікувана зустріч виявилася дуже плідною, в чому ви можете переконатися самі, подивившись черговий випуск Legal Talks.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтерв’ю Ольги Бондаренко для Chance for traveller

23/01/20

Ольга Бондаренко, директорка МБФ «Let's help», розповіла запрошеному редактору зимового випуску Chance for traveller Маші Єфросиніної, як вона розуміє значення фрази «робити добро», і чому це стало частиною її життя.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дмитро Бондаренко в ТОП-5 найбільш надихаючих підприємців країни!

15/01/20

Редакція MC.today оголосила результати щорічного рейтингу - «Підприємці року. Генеральний директор ГК ЛІГА Дмитро Бондаренко увійшов у ТОП-5 найбільш успішних підприємців країни.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Juscutum – у ТОП-30 найсильніших!

23/12/19

ЮК «Juscutum» вкотре підтвердив свої компетенції у щорічному рейтингу "ТОП-50 накращих юридичних фірм України" від видання Юридическая практика. Щодо даних за галузями практик, то команда Juscutum увійшла в ТОП-10 у направленні "Безпека бізнесу" та очолила рейтинг практик "ІT-технології", підтвердивши своє незмінне лідерство.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Нафтогаз готує спільний проект щодо переробки бурових відходів з фінською компанією Lamor

09/12/19

НАК «Нафтогаз України» і фінська компанія Lamor планують у 2020 році запустити пілотний проєкт з переробки бурового шламу, спрямований на мінімізацію шкідливого впливу на навколишнє середовище під час видобутку газу. Lamor Ukraine(ГК ЛІГА), є ексклюзивним дистриб'ютером на території України товарів і послуг міжнародної корпорації Lamor Corporation AB.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтерв‎’ю Артем Афян для спецвипуску від Юридическая практика

04/12/19

Керуючий партнер Juscutum Артем Афян розповів в ексклюзивному інтерв’ю для спецвипуску від Юридическая практика "Топ-50 юридичних фірм року 2019" про вплив технологій на Юридичний ринок.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.net визнано «Кращим медіа про бізнесу та економіку»

19/12/19

17 грудня Спілка українських підприємців, вже вдруге, провела урочисту церемонію нагородження компаній-учасників «Премія СУП 2019» – незалежної премії українських підприємців. У номінації «Краще медіа про бізнесу та економіку» беззаперечну перемогу здобув портал LIGA.net, який входить до медіа-холдингу Ligamedia.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК “ЛІГА” перемогла в Національному конкурсі кейсів з КСВ

19/12/19

17 грудня відбулась церомонія нагородження Х Національного конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності, організованого Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», ГК ЛІГА отримала нагороду у найголовнішій номінації "Бізнес, що змінює країну"!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Let’s Help зняв зворушливе соціальне відео

26/11/2019

Міжнародний Благодійний фонд Let's Help, який входить до ГК ЛІГА, зняв соціальний ролик, покликаний нагадати про літніх людей, що живуть в геріатричних пансіонатах і потребують підтримки та уваги.

ДЕТАЛЬНІШЕ

HR-бренд Україна 2019: соціальний кейс ГК ЛІГА визнаний кращим

13/12/2019

12 грудня відбулася головна подія HR-галузі - IX підсумкова кейс-конференція та церемонія нагородження Премії HR-бренд Україна 2019. Кейс ГК ЛІГА «Від корпоративного волонтерства до Всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya визнали найкращим соціальним проектом року.

ДЕТАЛЬНІШЕ

10-річчя FBN Ukraine та церемонія нагородження переможців конкурсу Family Business Awards 2019

13/11/2019

У 2019 році Асоціація власників сімейних компаній України («FBN Україна») ініціювала проведення конкурсу Family Business Awards of the year, щоб виявити і нагородити найкращий сімейний бізнес року та сприяти популяризації цінностей сімейного бізнесу. Подію підтримали компанії «Делойт» в Україні та IdeasFirst.                             […]

ДЕТАЛЬНІШЕ

9 порад про те, як передати сімейний бізнес наступному поколінню

29/10/2019

Передачу бізнесу у спадок називають головним викликом для сімейних компаній. Більшість власників хотіли б, щоб їх справа перейшла до наступного покоління, однак, згідно зі статистикою FFI, 70% сімейних компаній не доживають до другого покоління, а 90% - не доходять до третього.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтерв’ю Артема Афяна

25/11/19

Ексклюзивне інтерв’ю Артема Афяна, керуючого партнера ЮК “Юскутум”, про зміни, що відбулись в Juscutum в 2019 році.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Зустріч членів Центру «Розвиток КСВ»: підсумки, плани і перспективи

21/11/19

19 листопада – в прес-центрі Бізнес-Центру “ЛІГА” відбулася квартальна зустріч членів Центру “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”. ГК ЛІГА приєдналася до Членів Центру, щоб впроваджувати принципи сталого ведення бізнесу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Рецепти лідерства від топ-менеджерів

21/11/19

8-9 листопада відбувся Київський міжнародний економічний форум. LIGA.net опублікував рецепти лідерства від запрошених бізнесменів і топ-менеджерів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА ПЕРШИХ: Скільки коштує репутація

12/11/19

З нагоди 28-ми річчя ГК ЛІГА журналісти LIGA.net поговорили із засновниками та партнерами ГК ЛІГА, а також із власниками і головними виконавчими директорами найбільших українських компаній.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дмитро Бондаренко: Більшість медіа в Україні – це не бізнес

11/11/19

Довіра до медіа виходить за рамки редакції, це – довіра до всієї компанії і до її власників. Таку думку озвучив генеральний директор ГК ЛІГА, CEO Ligamedia Дмитро Бондаренко на 8-му Employer Leadership Summit.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА запускає пенсійний фонд від компанії Ліга Пенсія

04/11/19

ГК ЛІГА з листопада запустила роботу недержавного пенсійного фонду «Взаємодопомога», який буде представлений на ринку компанією «Ліга Пенсія».

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН організувала Форум “Бізнес без паперу”

27/10/19

25 жовтня на Форумі “Бізнес без паперу”, співорганізаторами якого є Компанія ЛІГА:ЗАКОН, представники бізнесу та держави говорили про те, як пришвидшити процес діджиталізації в країні й безболісно впровадити необхідні зміни.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Поради «Диригентів Змін»

26/10/19

У Києві відбувся VI форум “Диригенти змін”. Його основною темою стало довіру в бізнесі. LIGA.net публікує рецепти довіри в бізнесі від українських бізнесменів і топ-менеджерів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

USAID FST і ЛІГА.net запускають платформу ЛІГА.Money

24/10/19

Проект USAID «Трансформація фінансового сектора» повідомив про підписання договору з ІА ЛігаБізнесІнформ про розробку, забезпеченні функціонування та просуванні платформи порівняння ЛІГА.Money. Презентація відбулася в БЦ “ЛІГА”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Semantrum розробив Telegram-bot для пошуку резюме

21/10/19

Компанія Semantrum випустила безкоштовний Telegram-bot для пошуку резюме на основних порталах роботодавців України – work.ua, rabota.ua, hh.ua, djinni.co, jobs.ua.

ДЕТАЛЬНІШЕ

«Адвокат Року — 2019»: кращих юристів обрано

19/10/19

Напередодні Дня юриста відбулася урочиста церемонія нагородження Конкурсу «Адвокат Року — 2019». Генеральним інноваційним партнером стала «ЛІГА:ЗАКОН», а Артем Афян та Станіслава Борис стали кращими у своїх номінаціях.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.net стала одним з найпрозоріших медіа в Україні – ІМІ

18/10/19

За даними Інституту масової інформаці, тільки 28% загальноукраїнських інформаційних сайтів демонструють відкритість за трьома критеріями: наявність на сайті контактних даних, інформації про головного редактора і власника видання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН: безкоштовний доступ до бізнес-моніторингу

16/10/19

З 16 жовтня CONTR AGENT надав українцям можливість безкоштовного моніторингу 10 компаній або ФОП для передчасного попередження про можливі зміни в їх бізнесі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН запускає свою незалежну Юридичну премію

11/10/19

Компанія ЛІГА:ЗАКОН запускає незалежний професійний Всеукраїнський Рейтинг ринку юридичних послуг, включаючи legal infrastructure – LIGA ZAKON AWARDS 2019.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Let’s help влаштували танці для бабусь та дідусів у Маріїнському парку

02/10/19

У Міжнародний день літніх людей у Маріїнському парку МБФ Let’s help влаштували неймовірне танцювальне та музичне свято для бабусів та дідусів. Це була справжня дискотека, куди потанцювати прийшли ті, кому далеко за 60.

ДЕТАЛЬНІШЕ

МБФ “Let’s help” провів круглий стіл по програмі “Гідна старість”

10/10/19

На круглому столі, що проходив в прес-центрі БЦ ЛІГА, засновниця МБФ «Let’s help” Ольга Бондаренко презентувала результати діяльності програми “Гідна старість” за останні 6 місяців.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Aroma Kava відкрила заклад у новому форматі

30/09/19

Мережа кав’ярень AROMA KAVA, яка входить до складу Групи Компаній “ЛІГА”, відкрила заклад нового формату – SPECIAL AROMA KAVA на Майдані Незалежності.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Компанія ADA уклала договір із Glovo

26/09/19

Компанія ADA буде постачальником відеоконтенту для Glovo в регіонах EMEA та LATAM. Це сталося після успішної та продуктивної співпраці з українською філією Glovo.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА випустила свої Стікерпаки для Telegram

12/09/2019

Група компаній «ЛІГА» выдтепер має свої набори стікерів для робочих чатів Telegram. Їх розробили спеціально для офісних працівників і PR-фахівців. У компанії говорять, що намагалися зібрати всю біль будніх у цих людей.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Спецпроект LIGA.net

02/09/2019

До дня підприємця на LIGA.net вийшов Спецпроект за підтримки Групи Компаній «ЛІГА»: 155 найважливіших подій українського бізнесу за 28 років і історії трьох бізнес-династій незалежної України.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА посилила команду нового Кабміну

13/09/2019

Ключові співробітники з Групи Компаній «ЛІГА» увійшли в команду нового КМУ. Ольга Бондаренко стала радником міністра соціальної політики України Юлії Соколовської, а Володимир Рудніченко – радником міністра юстиції Дениса малюська. ​

ДЕТАЛЬНІШЕ

Підсумки «українського Давоса»: бачення майбутнього на Ukrainian ID

12\06\2019

Світові експерти представили бачення майбутнього України на Ukrainian ID. На Форум були запрошені більше ніж 300 лідерів думки, політиків, дипломатів та суспільних діячів. Серед запрошений гостей був гендиректор ГК ЛІГА – Дмитро Бондаренко. Експерти зазначають: «Майбутнє людства врятує тільки Революція цінностей».

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЮК “Juscutum” здобули перемогу в номінації “Юридична фірма року по захисту бізнесу”

08\06\2019

За результатами «Legal Awards 2019» ЮК «Juscutum» визнана кращою Юридичною компанією щодо захисту бізнесу .

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА.Tech підкорили журналістську премію PRESSZVANIE-2019

11\05\2019

8 червня стали відомі переможці щорічної журналістської премії «Presszvanie». З-понад 150 учасників до фіналу увійшли 58 журналістів, з яких 22 – зайняли перші місця і отримали нагороди. Серед переможців і журналісти із ЛІГА.Tech! Станіслав Юрасов - найкращий редактор​​​ року, а Євген Шишацький  став переможцем у спеціальній номінації "Відкриття року". Окрім того, Євген отримав ще одну нагороду переможця у […]

ДЕТАЛЬНІШЕ

Група Компаній “ЛІГА” вчетверте взяла участь у спортивно-благодійній акції “Пробіг під каштанами”.

27\05\2019

У день святкування Дня Києва, відбувся наймасштабніший спортивно-благодійний захід України – «Пробіг під каштанами». Більше 130 співробітників ГК ЛІГА подолали 5 000 метрів пробігу центральними вулицями Києва.

ДЕТАЛЬНІШЕ

День Вишиванки – більше 1000 співробітників ГК ЛІГА одягли вишиванки!

16\05\2019

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Мільйони українців по всьому світу об’єднуються в єдиній ідеї та показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код. У цей день варто пам’ятати свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. За традицією, ГК ЛІГА в цей день запрошує всіх охочих приходити на роботу […]

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА інвестувала у виставковий центр “КиївЕкспоПлаза”

11\05\2019

Група Компаній "ЛІГА" стала інвестором першого в Україні інноваційного комплексу з розширеними можливостями експонування – виставкового центру "КиївЕкспоПлаза".

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА:ЗАКОН та Juscutum оголосили про запуск першого в Україні чат-бота ReporTax

06\05\2019

Reportax – перший в Україні чат-бот, який допомагає підприємцям з податками.

ДЕТАЛЬНІШЕ

МБФ зайняв ІІІ місце у номінації “Всеукраїнська благодійність” на Національному конкурсі “Благодійна Україна”.

17\04\2019

Міжнародний благодійний фонд Let's help отримав нову нагороду, яку вручала перша леді України Марина Порошенко. Команда черговий раз довела наскільки важливою сьогодні є благодійна справа.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Сергій Бондаренко: “Скоро ми опинимося в новій реальності”

15\04\2019

Інтерв'ю з президентом Групи Компаній ЛІГА та засновником Semantrum про те, як штучний інтелект змінить наше життя, коли з'являться цифрові копії нас самих.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК “ЛІГА” взяла участь в Ярмарку Вакансій IMPULSE

29\03\2019

19 і 20 березня 2019 року в Києві відбулася масштабна Ярмарка вакансій "Impulse". На Ярмарку було представлено близько 60 компаній різних бізнес-галузей. Серед них - ГК «ЛІГА», а головним партнером Ярмарку стала AROMA KAVA.

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.net запустив проект із МБФ «Let’s help»

13\02\2019

Тепер тексти на LIGA.net в рубриці "Думки" допоможуть не тільки мільйонам українців розібратися, що відбувається в країні, але ще і нададуть тисячам співгромадянам відчутну допомогу. Сім'я Бондаренко погодилася проспонсорувати проект "Не порожні слова", де кожен лайк-шер-коментар буде конвертований в 1 гривню. Ці гроші будуть перераховані благодійному фонду Let's help.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Низка українських ЗМІ та ГО підписали меморандум про об’єктивне висвітлення виборів

05\02\2019

Низка ЗМІ в Україні та медійних громадських організацій підписали меморандум про створення руху "Медіа за усвідомлений вибір", який, зокрема, передбачає об'єктивне висвітлення президентських і парламентських виборів у країні. Серед заявлених учасників і підписантів меморандуму і гендиректор Ligamedia Дмитро Бондаренко.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Співає “Лісапедний батальйон” для пенсіонерів Києва

03\02\2019

В рамках програми "Гідна старість", відбувся великий благодійний концерт для пенсіонерів Києва та людей літнього віку. Організаторами концерту виступили МБФ “Let’s Help”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

«HeadHunter Україна» назвав ЛІГА:ЗАКОН одним з кращих роботодавців IT галузі.

25\02\2019

Організатори «Рейтингу роботодавців України» під час трьох хвиль опитування вивчали думку респондентів, аби визначити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Liga.net планує зробити свій контент платним

20\01\2019

У своїй колонці гендиректор ГК ЛІГА та CEO Ligamedia Дмитро Бондаренко окреслив основні напрямки розвитку видання Liga.net. Компанія має намір однією з перших провести масштабні перетворення для введення PayWall.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Борис Давиденко очолив редакцію LIGA.net

29\12\2018

Борис Давиденко, колишній головний редактор VoxUkraine, став новим головним редактором порталу LIGA.net. Раніше, посаду головного редактора LIGA.net займав Олег Іванцов, який протягом 7,5 років створював краще ділове медіа в Україні.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Фонд дорожче грошей

10\12\2018

Інтерв'ю Ольги Бондаренко з фонду «Let's help!» про те, як не шкодувати себе, боротися з пожирачами часу і любити «волонтерчиків»

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГК ЛІГА інвестує в недержавне пенсійне забезпечення

21\11\2018

Група Компаній "ЛІГА" збільшує перелік напрямків бізнесу. У серпні 2018 року компанія "ЛІГА Пенсія" придбала 100 % прав власності відкритого недержавного пенсійного фонду "Взаємодопомога" — одного з перших українських фондів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Місія – зцілювати. Як бізнес впливає на кризу довіри в суспільстві

18\11\2018

Генеральний директор ГК ЛІГА Дмитро Бондаренко взяв участь у форумі «Диригенти змін». У цьому році на дискусійній панелі підіймалися економічні теми, пов'язані з реформами в Україні, станом інфраструктури, зміною бізнес-клімату та впливом щастя співробітників на показники ефективності компанії.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Стиль Артема Афяна

08\11\2018

Співзасновник і керуючий партнер юридичної компанії Juscutum став героєм спецпроекту видання Vector. Цікава розмова про стиль в найширшому сенсі цього слова: стилі управління, стилі життя і стилі в одязі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Як в Україні з’явився бот для реєстрації торгових марок

06\11\2018

Винайдений українськими юристами та програмістами PatentBot дозволяє за допомогою чат-бота в месенджері зареєструвати торгову марку або оформити авторське право.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Змінювати ставлення до пенсіонерів потрібно з юного віку

31\10\2018

Ольга Бондаренко, голова благодійного фонду Let's Help, стала героїнею проекту L'Officiel "Небайдужі".

ДЕТАЛЬНІШЕ

У Каневі пройшов перший міжнародний економічний гуманітарний форум UKRAINIAN ID

09/07/2018

«План на завтра: стратегія успішної країни» − таке гасло українського «Давосу» цього року. Дискусія проходила в рамках п’яти тематичних панелей: «Економіка», «Суспільство», «Технології», «Культура» і «Гуманітарна безпека». Одним з запрошених експертів форуму став гендиректор ГК ЛІГА - Дмитро Бондаренко.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Колонка Ольги Бондаренко «Cтарість – це наше майбутнє: навіщо ми оплачували продукти літнім людям у київських супермаркетах».

11\07\2018

Більшість крадіжок у супермаркетах здійснюють літні люди. Або історія про те, як з’явилась ідея масового флешмобу – #letshelpbabushkas

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дискусія на тему вирішення екологічних проблем міста Борислава

19\12\2018

У вівторок, 11 грудня 2018 року, у Бориславському Палаці культури відбулась панельна дискусія на тему вирішення екологічних проблем міста Борислава внаслідок тривалого нафтовидобутку із залученням міжнародного досвіду і технологій.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Компанія Lamor Ukraine впроваджує інноваційну систему моніторингу

18\12\2018

Компанія Lamor Ukraine впроваджує інноваційну систему моніторингу трубопроводів та інших лінійних об`єктів з використанням стандартного оптоволоконного кабелю.

ДЕТАЛЬНІШЕ

PR-talks від Semantrum

26\07\2018

У четвер, 26 липня, піар-фахівці Києва і не тільки зібрались на PR-talks поговорити про критерії вимірювання ефективності піар-кампаній та KPI фахівців.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Співробітники із різних компаній ГК бігли “заради маленьких сердець”

03\07\18

3 червня в центрі Києва пройшов 26-й «Пробіг під каштанами» - наймаштабніша спортивно-благодійна акція країни.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Співпраця Групи Компаній «ЛІГА» з компанією Bosch Ukraine

08\06\2018

Про підписання Меморандуму про співпрацю та обміну футболками під час Пробігу

ДЕТАЛЬНІШЕ

Історія Aroma Kava: як за 4,5 роки відкрити 200 кав’ярень і підкорити 20 міст України

14\02\2019

Ще кілька років тому бренд AROMA KAVA був малознайомий кавоманам. Тепер ця мережа вважається українським аналогом Starbucks - кав'ярні AROMA KAVA можна зустріти практично на кожному розі столиці і в більш ніж 20-ти містах України. Як працює мережа, на що

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛІГА: ЗАКОН серед кращих роботодавців IT галузі

20\01\2019

Компанія Headhunter Україна назвала ЛІГА: ЗАКОН одним з кращих роботодавців IT галузі

ДЕТАЛЬНІШЕ

Колонка Дмитра Бондаренко

18\01\2019

Кроки за горизонт. Яка еволюція чекає LIGA.net

ДЕТАЛЬНІШЕ

Juscutum увійшла в топ-30 провідних юридичних фірм України

20\12\2018

Juscutum увійшла в топ-30 провідних юридичних фірм України 2018 року, також №1 в IT і №5 в захисті бізнесу

ДЕТАЛЬНІШЕ

Журналісти LIGA.net стали героями рекламної кампанії видання

02\04\2018

Портал LIGA.net перезапустився з новим дизайном і почав масштабну рекламну кампанію. Герої рекламної кампанії - співробітники редакції - розповіли про ключові цінності, які об'єднують всі продукти медіахолдингу Ligamedia

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтерв’ю Дмитра Бондаренка та Олега Іванцова

19\07\2018

Як Liga.net перезапускав портал і навіщо проводили рекламну кампанію, які реалії ринку доводиться враховувати зараз і як Liga.net збирається впливати на ринок в майбутньому.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Колонка Дмитра Бондаренка для L’HOMME

16\17\2018

Саморозвиток - це найефективніше вкладення зусиль і коштів. Власник бізнесу і представник топ-менеджменту повинні розуміти - розвивати потрібно не тільки себе, але і свою команду.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтерв’ю Марини Бондаренко

17\09\2018

Співзасновниця Групи компаній ЛІГА і відомого виробника інформаційно-правових систем ЛІГА: ЗАКОН розповіла, як зароджувався сімейний бізнес і як зараз безліч IT-продуктів і сервісів перетворюється в екосистему для професіоналів - юристів, бухгалтерів і

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтерв’ю Дмитра Бондаренка

21\08\2018

Дмитро Бондаренко з групи компаній «ЛІГА» про сімейний бізнес, освіту і мавпу на хресті

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтерв’ю Артема Афяна

14\09\2018

Артем Афян, Juscutum: «Технологізація робить юридичні послуги більш зручними і більш доступними. І це джекпот »

ДЕТАЛЬНІШЕ

LIGA.net лідирує в рейтингу дотримання журналістських стандартів

17\09\2018

LIGA.net - перша серед інтернет-ЗМІ в рейтингу дотримання стандартів журналістики за підсумками трьох кварталів, відзначили в Інституті масової інформації

ДЕТАЛЬНІШЕ