БЕЗПЕРЕЧНИЙ ВНЕСОК
В ЕКОНОМІКУ ТА СУСПІЛЬСТВО

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬГрупа Компаній «ЛІГА» — це сталий, системний бізнес, який не тільки забезпечує високі фінансові прибутки, а й враховує інтереси держави, партнерів, клієнтів, працівників, спільнот тощо. Ми воліємо керувати своїми компаніями на благо всіх зацікавлених сторін, а соціальну й екологічну відповідальність визначаємо одним із найголовніших пріоритетів нашої діяльності.

Так, ми усвідомлюємо значимість результатів нашої роботи для економіки країни та українського суспільства в цілому. Отже наша практика корпоративної соціальної відповідальності — це наш внесок у сталий розвиток України.

Практику корпоративної соціальної відповідальності ГК ЛІГА побудовано відповідно до норм чинного українського законодавства, принципів Глобального договору ООН та Цілей сталого розвитку, визначених світовими лідерами на період до 2030 року, а також із урахуванням рекомендацій та міжнародних стандартів у цій галузі.

ГК ЛІГА є членом провідної незалежної експертної організації з питань корпоративної соціальної відповідальності — Центру «Розвиток КСВ». Разом із іншими компаніями в Україні ми просуваємо принципи відповідального ведення бізнесу. Ба більше, 2019 року ГК ЛІГА отримала головну й найпрестижнішу нагороду з корпоративної соціальної відповідальності на Х Національному конкурсі кейсів у номінації «Бізнес, що змінює країну».

Нині ми визначили шість пріоритетних напрямків діяльності, на яких фокусуємо свою увагу з урахуванням тих сфер, де компанії можуть принести максимальну користь.

Наш 30-річний досвід доводить, що можна успішно розвиватися та зберігати довіру і репутацію навіть в умовах безперервної політичної та економічної волатильності. Головне — зібрати навколо себе людей, які щиро вірять у важливість того, що вони роблять для країни в якій вони живуть.

Ми хочемо підвищити рівень корпоративної відповідальності та стимулювати і надихати інші бізнеси, партнерів та суспільство власним прикладом та діяльністю.